logo kosmicznymecz„Kosmiczny mecz”, a więc pokazowe spotkanie organizowane z okazji zakończenia debiutanckiego sezonu Gryfa w II lidze zbliża się wielkimi krokami. Już jutro pierwszy z dwóch zaplanowanych oficjalnych treningów, a my dziś prezentujemy opis atrakcji, jakie czekają kibiców w trakcie sobotniego meczu Gryf – Samorządowcy&Biznesmeni.

SŁODKI KĄCIK DLA EMILA
Przed meczem i w jego trakcie przy wejściu na trybuny hali przy ul. Niepodległości funkcjonował będzie punkt ze słodkościami zorganizowany przez komitet zajmujący się zbiórką funduszy na pomoc 7-letniemu Emilowi z Goleniowa, który walczy z nowotworem. Wszyscy chętni za symboliczną opłatą będą mogli nabyć przepyszne ciasta, a także napić się kawy czy herbaty. Cały dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na pomoc Emilowi. Przypomnijmy, że pierwsza taka akcja miała miejsce w trakcie meczu play off Gryf- KK Warszawa i zakończyła się absolutnym sukcesem, gdyż ze sprzedaży ciast zebrano 5010złotych!
KONKURS DLA NAJMŁODSZYCH
W trakcie przerwy pomiędzy kwartami nr 1 i 2 odbędzie się konkurs dla najmłodszych obecnych na trybunach. Wszyscy chętni, którzy oddadzą celny rzut do mini kosza otrzymają słodki upominek.
KONKURS DLA ZAWODNIKÓW
W przerwie pomiędzy kwartą nr 2 i 3 odbędą się konkursy dla zawodników. Będzie konkurs dla najskuteczniej rzucającego za trzy punkty (do oddania będzie pięć rzut z pięciu pozycji, ten który trafi najwięcej zwycięży). Triumfator otrzyma nagrodę niespodziankę. Również nagroda niespodzianka czekać będzie na zwycięzcę drugiego widowiskowego konkursu umiejętności. Tu będzie o tyle ciekawie, że rywalizacja toczyć się będzie równocześnie pomiędzy dwoma zawodnikami, którzy będą mieli do pokonania określony tor przeszkód połączony z rzutami do kosza. Przegrywający będzie odpadał aż do ostatecznego rostrzygnięcia.
KONKURS DLA PUBLICZNOŚCI HELIOS SHOT
Nie zabraknie również na zakończenie sezonu konkursu Kina Helios, jednego z naszych sponsorów. Do wygrania będą oczywiście wejściówki do Kina, ale za celne trafienie do kosza. Z jakiej pozycji? To niespodzianka, którą ujawnimy tuż przed rozpoczęciem konkursu, który zostanie przeprowadzony w przerwie pomiędzy 3 i 4 kwartą meczu.

Przy okazji przypominamy:
11. maja (czwartek) godz. 20.00: trening Gryfa Goleniów (hala widowiskowa przy ul. Niepodległości1)
12. maja (piątek) godz. 19.00: trening drużyny Samorządowcy&Biznesmeni (hala widowiskowa przy ul. Niepodległości1)
13.maja (sobota) godz. 16.00: mecz Gryf – Samorządowcy&Biznesmeni  (hala widowiskowa przy ul. Niepodległości1)