logonews 17 18LUCKYMONDAY logoJest poniedziałek, a więc znów czas na nasz konkurs Lucky Monday – Szczęśliwy Poniedziałek. To już piąta część naszej zabawy w nowym sezonie.

 

 

 

Spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na postawione pytania rozlosujemy nagrodę, którą jest ponownie usługa w salonie BE BEAUTY mieszczącym się przy ul. Grunwaldzkiej 4. Tym razem triumfator otrzyma bon upominkowy na "manicure". Zapraszamy!

Poniżej zestaw pytań:

Pyt.1: Którą pozycję koszykarza na boisku określa się w skrócie jak „5”?
A) rozgrywający
B) niski skrzydłowy
C) środkowy
Pyt. 2: Który zawodnik NBA został okrzyknięty przez dziennikarzy, sportowców i działaczy największym sportowcem XX wieku w Ameryce Północnej?
A) Dennis Rodmann
B) Michael Jordan
C) Scottie Pipen
Pyt. 3: Który zawodnik Gryfa ma boiskowy pseudonim „Farmer”?
A) Kamil Szymański
B) Sylwester Gajdel
C) Damian Jakubiszak

Odpowiadamy podając numer pytania i literkę przypisaną do danej odpowiedzi, która wydaje nam się właściwa. Na odpowiedzi czekamy tradycyjnie do czwartku do godziny 18. Rozstrzygnięcie tego konkursu i ogłoszenie zwycięzcy tego samego dnia wieczorem. Prawidłowe odpowiedzi możemy pozostawiać na FB w komentarzach lub też wysyłać na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przypominamy, że w ubiegłym tygodniu zwyciężyli: Maciej Chodkiewicz i Andzelika Danielak. Triumfatorów prosimy jeszcze raz o kontakt poprzez priv na FB lub na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.