logonews 17 18BawialniaFiglarniaPrzed nami szósta odsłona cotygodniowego konkursu Lucky Monday – Szczęśliwy Poniedziałek. Dziś nagrodą jest abonament dla dziecka o wartości 50 zł do Figlarni Bawialni mieszczącej się przy ul. Konopnickiej 5 w Goleniowie. 

 

Przypomnijmy, że Figlarnia Bawialnia została naszym partnerem w sezonie 2017/18 i będzie organizowała kącik zabaw dla najmłodszych w trakcie ligowych meczów. A teraz zapraszamy do odpowiedzi na poniższe pytania:

 

Pyt.1: Jaka maskotka reklamowała niedawno imprezę Gryf Goleniów to My!?
A) Słoń
B) Jeż
C) Mrówkolud


Pyt. 2: Kiedy odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu na sezon 2017/2018?
A) 18 września
B) 23 września
C) 30 września


Pyt. 3: Kto będzie rywalem Gryfa w pierwszym meczu sezonu?
A) Trefl II Sopot
B) Domino Inowrocław
C) Decka Pelplin

Odpowiadamy podając numer pytania i literkę przypisaną do danej odpowiedzi, która wydaje nam się właściwa. Na odpowiedzi czekamy tradycyjnie do czwartku do godziny 18. Rozstrzygnięcie tego konkursu i ogłoszenie zwycięzcy tego samego dnia wieczorem. Prawidłowe odpowiedzi możemy pozostawiać na FB w komentarzach lub też wysyłać na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przypominamy, że w ubiegłym tygodniu zwyciężyła Bianka Kuśmierczuk-Ociepa, która otrzyma bon upominkowy na manicure do salonu Be Beauty.