Terminarz

Runda 1
23 Wrz 00:00 AZS UMK Toruń 86 : 89 Decka Pelpin Toruń
23 Wrz 00:00 Toruń
23 Wrz 00:00 Domino Inowrocław 94 : 54 Stomil Olsztyn Inowrocław
23 Wrz 00:00 Inowrocław
23 Wrz 00:00 Asseco II Gdynia 88 : 67 Biofarm Basket Suchy Las Gdynia
23 Wrz 00:00 Gdynia
23 Wrz 00:00 MKS Sokół Międzychód 73 : 68 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne Międzychód
23 Wrz 00:00 Międzychód
23 Wrz 00:00 SMS PZKosz Władysławowo 82 : 64 Sklep Polski MKK Gniezno Władysławowo
23 Wrz 00:00 Władysławowo
23 Wrz 17:00 BC Obra Kościan 77 : 87 Politechnika Gdańska Kościan
23 Wrz 17:00 Kościan
24 Wrz 13:00 Trefl II Sopot 76 : 51 23:8/21:18/13:14/19:11 Gryf Goleniów Sopot
24 Wrz 13:00 Sopot
29 Paź 11:00 UKS 16 KSKK Koszalin 88 : 44 Wilki Morskie Szczecin Koszalin
29 Paź 11:00 Koszalin
4 Lis 11:00 Grom Turowo 34 : 111 Kusy Szczecin Turowo
4 Lis 11:00 Turowo
Runda 2
27 Wrz 00:00 Domino Inowrocław 69 : 83 SMS PZKosz Władysławowo Inowrocław
27 Wrz 00:00 Inowrocław
30 Wrz 00:00 Decka Pelpin 85 : 55 BC Obra Kościan Pelpin
30 Wrz 00:00 Pelpin
30 Wrz 00:00 Biofarm Basket Suchy Las 63 : 66 AZS UMK Toruń Suchy Las
30 Wrz 00:00 Suchy Las
30 Wrz 00:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 90 : 63 Stomil Olsztyn Tarnowo Podgórne
30 Wrz 00:00 Tarnowo Podgórne
30 Wrz 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno 94 : 73 Trefl II Sopot Gniezno
30 Wrz 00:00 Gniezno
30 Wrz 00:00 Politechnika Gdańska 74 : 70 MKS Sokół Międzychód Gdańsk
30 Wrz 00:00 Gdańsk
5 Lis 10:00 Kusy Szczecin 108 : 33 Wilki Morskie Szczecin Szczecin
5 Lis 10:00 Szczecin
5 Lis 11:00 UKS 16 KSKK Koszalin 178 : 10 Gryf Goleniów Koszalin
5 Lis 11:00 Koszalin
26 Lis 13:00 Gryf Goleniów - : - Asseco II Gdynia Goleniów
26 Lis 13:00 Goleniów
Runda 3
7 Paź 00:00 Asseco II Gdynia 84 : 80 Sklep Polski MKK Gniezno zmiana gospodarza , Gniezno
7 Paź 00:00 zmiana gospodarza , Gniezno
7 Paź 00:00 MKS Sokół Międzychód 61 : 72 Decka Pelpin Międzychód
7 Paź 00:00 Międzychód
7 Paź 00:00 SMS PZKosz Władysławowo 76 : 46 Stomil Olsztyn Władysławowo
7 Paź 00:00 Władysławowo
7 Paź 00:00 Trefl II Sopot 68 : 84 Domino Inowrocław Sopot
7 Paź 00:00 Sopot
7 Paź 20:00 AZS UMK Toruń 78 : 57 Gryf Goleniów Toruń
7 Paź 20:00 Toruń
8 Paź 15:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 82 : 69 Politechnika Gdańska Tarnowo Podgórne
8 Paź 15:00 Tarnowo Podgórne
8 Paź 18:00 BC Obra Kościan 85 : 58 Biofarm Basket Suchy Las Kościan
8 Paź 18:00 Kościan
19 Lis 11:00 Grom Turowo 51 : 74 UKS 16 KSKK Koszalin Turowo
19 Lis 11:00 Turowo
19 Lis 13:00 Gryf Goleniów 14 : 118 Wilki Morskie Szczecin Goleniów
19 Lis 13:00 Goleniów
Runda 4
14 Paź 00:00 Decka Pelpin 80 : 59 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne zmiana gospodarza , Tarnowo Podgórne
14 Paź 00:00 zmiana gospodarza , Tarnowo Podgórne
14 Paź 00:00 Biofarm Basket Suchy Las 70 : 74 MKS Sokół Międzychód Suchy Las
14 Paź 00:00 Suchy Las
14 Paź 00:00 Domino Inowrocław 81 : 83 Asseco II Gdynia Inowrocław
14 Paź 00:00 Inowrocław
14 Paź 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno 67 : 75 AZS UMK Toruń Gniezno
14 Paź 00:00 Gniezno
14 Paź 00:00 SMS PZKosz Władysławowo 80 : 57 Trefl II Sopot Władysławowo
14 Paź 00:00 Władysławowo
14 Paź 00:00 Stomil Olsztyn 66 : 70 Politechnika Gdańska Olsztyn
14 Paź 00:00 Olsztyn
14 Paź 13:00 Gryf Goleniów 32 : 75 BC Obra Kościan Goleniów
14 Paź 13:00 Goleniów
26 Lis 10:00 Kusy Szczecin - : - Gryf Goleniów Szczecin
26 Lis 10:00 Szczecin
26 Lis 11:00 Wilki Morskie Szczecin - : - Grom Turowo Szczecin
26 Lis 11:00 Szczecin
Runda 5
18 Paź 00:00 AZS UMK Toruń 92 : 71 Domino Inowrocław Toruń
18 Paź 00:00 Toruń
18 Paź 00:00 BC Obra Kościan 76 : 90 Sklep Polski MKK Gniezno Kościan
18 Paź 00:00 Kościan
18 Paź 00:00 Asseco II Gdynia 76 : 69 SMS PZKosz Władysławowo Gdynia
18 Paź 00:00 Gdynia
18 Paź 00:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 85 : 75 Biofarm Basket Suchy Las Tarnowo Podgórne
18 Paź 00:00 Tarnowo Podgórne
18 Paź 00:00 Politechnika Gdańska 57 : 71 Decka Pelpin Gdańsk
18 Paź 00:00 Gdańsk
18 Paź 00:00 Trefl II Sopot 69 : 61 Stomil Olsztyn Sopot
18 Paź 00:00 Sopot
18 Paź 19:00 MKS Sokół Międzychód 80 : 49 Gryf Goleniów Międzychód
18 Paź 19:00 Międzychód
10 Gru 10:00 Kusy Szczecin - : - UKS 16 KSKK Koszalin Szczecin
10 Gru 10:00 Szczecin
10 Gru 13:00 Gryf Goleniów - : - Grom Turowo Goleniów
10 Gru 13:00 Goleniów
Runda 6
21 Paź 00:00 Biofarm Basket Suchy Las 78 : 73 Politechnika Gdańska Suchy Las
21 Paź 00:00 Suchy Las
21 Paź 00:00 Domino Inowrocław 71 : 65 BC Obra Kościan Inowrocław
21 Paź 00:00 Inowrocław
21 Paź 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno 84 : 96 MKS Sokół Międzychód Gniezno
21 Paź 00:00 Gniezno
21 Paź 00:00 SMS PZKosz Władysławowo 76 : 60 AZS UMK Toruń Władysławowo
21 Paź 00:00 Władysławowo
21 Paź 00:00 Stomil Olsztyn 79 : 97 Decka Pelpin Olsztyn
21 Paź 00:00 Olsztyn